Hadımköy; Tadilat, Duvar, Boya Badana

20 yıldır dekorasyon alanında İstanbul’un her yerindeyiz; Hadımköy’den Kadıköy’e Esenyurt’dan Sultanbeyli’ye dekore edilmeyen ev kalmasın diye Deco Ala sizlerle.
İnsanların yerleşik hayata geçmesi ile birlikte, insanlar bulundukları alanlara kendilerinden bir şeyler, bir iz bırakmak istemiştir. Bunun sebebi varoluşsaldır, var olan insan iz bırakmaya mahkumdur.
Bulunduğumuz alanları kendi zevkimize göre dizayn ettiğimizde orada zaman geçirmek kolaylaşır çünkü sevdiğiniz, sizin zevklerinize hitap eden alan sizi yansıtır.
Peki evleriniz ne kadar sizi yansıtıyor? Duvarlara bir bakın gerçekten istediğiniz gibi mi ya da odanıza bakın konforlu mu, gözünüze hitap ediyor mu, sizi yansıtıyor mu? Bu soruların cevabı hayır ise durun bir dakika düşünün. Neden kendinize ait bir odanız olmasın?
Deco Ala aracılığıyla baştan aşağıya ‘kendine ait bir oda’ oluşturmak artık çok kolay!
Sağlam bir duvar ve zemin, göze hitap eden dekorasyon, şık bir tavan artık hayal değil çünkü 20 yıllık tecrübesi ile boya ve dekorasyon alanında uzman olan Deco Ala ile tanıştınız.
Bir evi baştan sona yaratmak önce evin ruhu olan duvarlardan başlar, siz bir renk seçin gerisini Deco Ala’ya bırakın.

• Duvar boyama: Boyama işlemi öncesi boya yapılacak duvar temiz, küfsüz ve nemsiz olmalıdır. Duvarlarınız yeteri kadar temiz değil ise duvarları boyaya hazırlamak için duvarlara sıva yapılır.
• Sıva yapımı: Saten alçı sıva; Alçı sıva ve Saten alçı sıva iki tür de yüzey üstünde pürüzsüz bir alan oluşturmak için duvar boyama işleminden önce yapılır. Sıva işleminden iyi bir sonuç almak için derz ile yüzey boşlukları doldurulmalıdır ve duvar sert bir fırça yardımıyla kir ve tozdan arındırılmalıdır.
• Sıva işlemi sonrası sıva tamamen kuruduktan sonra boya işlemine geçilebilir. Duvar boyarken ilk yapılması gereken şey astar atmaktır. Astar boya ve duvar arasında tampon görevi görmektedir. Astar su ve nem geçimini azaltır ve duvarların daha sağlıklı olmasını sağlar. Astar kuruduktan sonra ikinci kat boya yapılır.
Deco Ala 20 yıllık boya ve dekorasyon deneyimi sayesinde sizi asla yanıltmaz, sıva da dair aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olan tüm hizmetler Deco Ala’da mevcut. Özellikle boyama alanında temiz ve sağlıklı bir boyama uygulaması yapar. Çünkü herkes boya yapabilir ama kimse iyi boya yapamaz.
Hadımköy Alçıpan Ustası Hadımköy Duvar Ustası Hadımköy Dekorasyon Ekibi Hadımköy İç Dekorasyon Hadımköy Boya Badana Hadımköy Tadilat Hadımköy Anahtar Teslim Tadilar Hadımköy Yağlı Boya Ustası Hadımköy Alçıpan Ustası Hadımköy Alçıpan Asma Tavan Hadımköy Alçıpan Bölme Duvar Hadımköy Tv Ünitesi Hadımköy Saten Boya HadımköY Duvar Kağıdı Hadımköy İthal Kağıt Hadımköy İthal Duvar Kağıdı Hadımköy İç Mimari Tasarım Hadımköy Dekorasyon Mimarı Hadımköy Alken Villaları Hadımköy Trend Dekorasyon Hadımköy Poliüretan Dekorasyon Hadımköy Site Dış Cephe Hadımköy Dış Cephe Kaplama Hadımköy Dış Dekorasyon